Informacje

Firma INTRACO S.A. jest jednym z najdłużej działających właścicieli i administratorów lokali biurowych na warszawskim rynku.
Budynek Intraco przy ul. Stawki 2 pojawił się na panoramie Warszawy w 1975 roku, jako pierwszy biurowiec wysokościowy w stolicy. Jest usytuowany w północnej części Śródmieścia, tuż obok zabytkowego Starego Miasta.

Lokalizacja biurowca ma wiele atutów - centrum miasta i bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra. Biurowiec ma 39 kondygnacji o łącznej powierzchni 31500 m², podziemny garaż na 178 samochodów, oraz parking zewnętrzny na 107 samochodów.
Biura zostały rozplanowane wyjątkowo funkcjonalnie i przyjaźnie dla korzystających z nich, co podkreśla wielu najemców, a co możecie Państwo sami ocenić oglądając na dalszych stronach szkic typowego piętra biurowca.

Intraco zapewnia swoim najemcom korzystanie z wielu usług na terenie biurowca, podwyższając komfort ich pracy, o których możecie Państwo dowiedzieć się na następnych stronach, w ofercie.

Z lokali biurowych korzysta obecnie około 50 renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Aby sprostać wymaganiom firm, biurowiec został okablowany siecią strukturalną 5 kategorii i wyposażony w nowoczesną centralę telefoniczną mogącą zaspokoić szerokie potrzeby najemców. Najemcom zapewniamy szybki i łatwy dostęp do internetu.

Na przestrzeni ostatnich lat biurowiec został zmodernizowany - wymieniono elewację - a w 2003 roku ukończono wymianę wystroju wind oraz przebudowę holu głównego, który uzyskał obecnie nowoczesny design, z umieszczoną w punkcie centralnym efektowną kaskadę wodną.
 

Intraco S.A. jest także właścicielem Osiedla Biznesu na warszawskich Bielanach, położonego u zbiegu ulic Lektykarskiej i Smoleńskiego, na zabytkowej Skarpie Wiślanej. Znajduje się tam 5 budynków o łącznej powierzchni około 8000 m², a wokół nich parking na 260 samochodów. Cztery budynki wybudowano w latach 70-tych, piąty oddano do użytku w 1996 roku. Z lokali biurowych na Osiedlu korzysta około 30 firm polskich i zagranicznych. Dużym atutem biura na Osiedlu jest niewielkie oddalenie od centrum, cisza i zieleń.

Na terenie znajduje się restauracja obsługująca zarówno najemców jak i klientów zewnętrznych. Osiedle obsługuje nowoczesna centrala telefoniczna, a najemcom zapewniamy dostęp do internetu. Lokale są częściowo okablowane siecią strukturalną. Obiekty są chronione całodobowo.

INTRACO Spółka Akcyjna

Siedziba Spółki: Warszawa
Adres Spółki: 00-193 Warszawa, ul. Stawki 2

Spółka INTRACO Spółka Akcyjna jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000184232.

NIP: 525 000 41 54
REGON: 000144093

Wysokość kapitału zakładowego oraz wysokość kapitału wpłaconego :
kapitał zakładowy 80 000 000, 00 zł
kapitał wpłacony 80 000 000, 00 zł

Posiadamy certyfikat PN - EN ISO 9001:2009 oraz Certyfikat IQ Net.

Oferta - ul. Stawki 2Osiedle biznesu
 
Copyright © INTRACO S.A.